Пошук
Вітаємо! Що Ви шукаєте?

Умови доставки товарів з інтернет - магазину Take A Bag


Cамовивіз


Ви можете особисто забрати замовлений Вами товар в нашому шоу-румі з 9:00 до 21:00, для цього Вам потрібно зв'язатися з нами для узгодження часу.

Доставка Новою поштою


Якщо сума Вашого замовлення перевищує 3000 грн, доставка на відділення Нової Пошти безкоштовна, при замовленні до 3000 грн - Ви оплачуєте доставку Нової Пошти. На бренди Airtex, Snowball, Conwood безкоштовна доставка не розповсюджується. Послуга післяплати оплачується покупцем.

Важливо! Товар буде відправлятися за попередньою передоплатою в розмірі 200 грн (валізи - 400 грн). Передоплата здійснюється на карту Monobank.
Товар потрібно отримати протягом 5-ти робочих днів, в іншому випадку він поїде назад.

Кур'єрська доставка по Києву


Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей доставки.
Замовлення на суму від 3500 грн доставляються безкоштовно, до 3500 грн - вартість доставки 150 грн. Оплата за виїзд кур'єра оплачується попередньо на карту. На бренди Airtex, Snowball, Conwood безкоштовна доставка не розповсюджується.

ЕКСПРЕС-ДОСТАВКА по Києву:


Експрес-доставка здійснюється на протязі 2 годин (з 9:00 до 19:00) при наявності товару на шоу-румі. Вартість доставки - 300 грн

Час доставки замовлень:


Якщо ви оформили своє замовлення до 12:00 буднього дня, то доставка замовлення буде в цей же день (при наявності товару), якщо після 12:00 - доставка буде на наступний день. Якщо Ви оформили замовлення в вихідний день і товар є на шоу-румі, ми постараємося його відправити в цей же день, а якщо товар на складі - відправимо з понеділка