Пошук
Вітаємо! Що Ви шукаєте?
Titan

Titan - це німецька компанія, яка почала випускати чемодани/валізи з 1983 року. Назва бренду говорить сама за себе. Надійність, міцність і довговічність усієї виробленої продукції.

Made in Germany. Відповідність найсуворішим стандартам і нормам виробництва. Ретельно розроблені дизайнерські рішення, які не мають аналогів. Заслужена популярність і продажі у більш ніж 30-ти країнах.

Компанія постійно розвивається на терені виробництва валіз, дорожніх сумок, рюкзаків, аксесуарів. Усталені роками і впроваджені інноваційні технології, дозволяють створити щось нове, що слугуватиме багато років.

Історія бренду багатогранна. На його рахунку вже велика кількість перемог. З 2000 року у світ вийшла перша лінія надміцних дорожніх валіз. У 2004 році чемодан Xenon Plus було названо одним з кращих за версією журналу «Stiftung Warentest».

З 2006 року багаж Titan з'явився в популярному німецькому шоу «Topmodel». Співпраця триває і донині. Цікаві дизайнерські рішення припали до смаку модній індустрії. Часті появи на інших телевізійних теренах колекції X2.
Співпраця 2016 року з німецькими, австрійськими хокейними командами EC Red Bull Salzburg і EHC Red Bull München - серії Prior (Пріор), Nonstop (Нонстоп). Були задіяні і бобслейні команди, відомі телевізійні особистості, які із задоволенням користувалися продукцією поза ефірним часом.

Багаж Титан (Titan) - це наймодніший спосіб відкривати нові місцевості, відвідувати улюблені країни. Незалежно від того, м'який корпус або жорсткий, елегантні чемодани/валізи, рюкзаки, сумки, б'юті-кейси підійдуть для спонтанних поїздок на вихідні, перельотів у відпустку. Ергономічно задіяний внутрішній простір, міцна конструкція, багато барвистих варіантів.

Перед запуском нової лінійки, вироби ретельно тестуються найбільш екстремальними методами. Перевірки ручок, коліс, блискавок, матеріалів, випробування сильними навантаженнями.

Динамічний розвиток компанії простежується з кожним роком. Перевипуск старих колекцій та створення нових. Різні форми, особливості, кольори і матеріали. Для кожної людини знайдеться те, що стане справжньою візитівкою усіх подорожей.

Тільки 100% оригінал у нашому спеціалізованому магазині Titan. Великий вибір продукції за найкращою ціною в Україні. Офіційна гарантія (від 1 року до 5-ти років). Сервісне обслуговування!

Фільтр
Фільтр

Валізи купити в інтернет - магазині Take.A.Bag:

  • Сервіс - можемо привезти товар прямо в аеропорт!
  • Наші товари краще за всіх виходять на фотках)
  • 100% оригінальна продукція
  • Швидка доставка по всій Україні